Koncert ZUŠ: Kytarový orchestrVojta Kiďák TomáškoEnd of ScreamRoztodivní

Koncert ZUŠ: Kytarový orchestr

Kytarový orchestr „TRIFOGLIO“ je spojení kytarových souborů ze tří Základních uměleckých škol. Stalo se tak ve školním roce 2017/2018, v té době začal v kraslické ZUŠ fungovat početný kytarový soubor ze třídy Alexandry Müllerové, který se poprvé uvedl na bublavské Noci kostelů a sklidil velký úspěch. Téhož roku se uskutečnil i kytarový seminář s názvem…
Čtěte více

Vojta Kiďák Tomáško

Tradiční vánoční koncert folkové legendy z Lokte … Toulavej, Česačů bavlny bál, Hlava nad vodou, Hádej, kdo tě má rád, Morava a další písně vám rozjasní tvář a pohladí duši … vezměte s sebou svíčku a zapalte jí při koncertě k uctění svátků klidu a pohody.
Čtěte více

End of Scream

Progresivní loketští metaloví symfonici se vrací do Městské knihovny Loket! Právě vydali nové album Sanctuary, jsou vyzrálejší, progresivnější, metalovější a symfoničtější než kdy jindy! Spadne tentokrát střecha atria? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči (a uši)!
Čtěte více

Roztodivní

Večer poesie, písní a humoru. Básně a úvahy Michaely Kováčové recitují Vladimír Kalný a Michaela Kováčová, na kytaru hraje a zpívá Jindra Morávek. Paní Kováčová vzkazuje: „Doražte, ať se chvěje podlaha!“ Tak doražte ;)
Čtěte více