ADVENTNÍ KONCERT: Zavěšený kafeRecitál: Valerija Moiseeva a hostéKoncert skupiny 238 STRUNPSOHLAVEC (doom-folk Karlovy Vary)

ADVENTNÍ KONCERT: Zavěšený kafe

Moderní akustická kapela z karlovarského regionu s autorskou tvorbou a vlastní tváří, hrající na pomezí country, folku, rocku a popu. Hrdým členem je houslista Víťa Adamec z Lokte. Nástrojové obsazení: saxofon, akordeon, sólová kytara, ukulele, baskytara, banjo, bicí, klávesy a housle. Vynikající na dobití energie v předvánočním období. Srdečně zve kapela, knihovna i Bůh.
Čtěte více

Recitál: Valerija Moiseeva a hosté

Již třetí večer hudby a fotografií zpěvačky a všestranné hudebnice Valeriji Moiseevy a jejích hostů. Valerija Moiseeva působí jako učitelka hudby v ZUŠ Horní Slavkov, pořádá sólové koncerty v Karlových Varech.
Čtěte více

Koncert skupiny 238 STRUN

Premiérové vystoupení nové loketské kapely! 238 strun je tříčlenné amatérské instrumentální tělísko hrající židovské, irské a klasické skladby v netradičních úpravách k potěše ducha i těla. Občerstvení nejen duchovní, kuchařky se budou předstihovat ve svém umu a víno poteče proudem!
Čtěte více

PSOHLAVEC (doom-folk Karlovy Vary)

V rámci Muzikantské a muzejní noci Loket 2023 vystoupí ve Městské knihovně Loket (nebo možná před ní, podle počasí) karlovarský písničkář s brilantní kytarovou technikou, punkovými kořeny a úžasně – ulítle posmutnělými texty. „Pokud se zaposloucháte do jeho hry na kytaru, budete se k němu chtít přihlásit na hodiny. A pokud se zaposloucháte do jeho…
Čtěte více