V zajetí PŘÍBĚHOSTROJe - knihařská dílnaČítárna pro děti 3 - 6 let a jejich rodiče: Městečko MamokoKýbl blaha 6: turnajBookstartový klub: Naše prasátko

V zajetí PŘÍBĚHOSTROJe - knihařská dílna

Knihařská dílna s Katkou Brindzovou pro účastníky tvůrčí hry. Vázání knih příběhů, které jste vytvořili během hry. Na dílnu se prosím telefonicky registrujte. Pokud si chcete knihu sešít sami doma, přijďte si pro informace během víkendu 5. - 6. 6. Hotové knihy příběhů prosím odevzdejte do knihovny do 15. 6. do 17:00.
Čtěte více

Čítárna pro děti 3 - 6 let a jejich rodiče: Městečko Mamoko

Staňte se na chvíli Alfonsem Chobotem, Otýlií Sádelkovou nebo Želvajzem Skořápkou, obyvateli kresleného městečka Mamoko... Zažijte jejich kreslená dobrodružství na vlastní kůži. Postavme spolu městečko MAMOKO! Tradiční čítárna - odpoledne plné předčítání, kvízů a tvoření pro děti „školkou povinné“. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více

Kýbl blaha 6: turnaj

"Není nic lepšího než trefit kamaráda mokrou houbou přímo do papuly." – nejmenovaný účastník turnaje Kýbl blaha 2 Náš kýbl, houby, terč i turnajová tabulka jsou tu pro vás. Nástup na duševní hygienu! Turnaj v hodu mokrou houbou do obličeje již pošesté ... Akce se bude konat v závislosti na epidemiologické situaci. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více

Bookstartový klub: Naše prasátko

Vtipná leporela Naše prasátko od Jaromíra Plachého o všedních činnostech prostě nejdou nechat bez povšimnutí, tentokrát v knihovně. Otevřený, literární, poetický a hravý klub pro maminky s dětmi 1 – 3 roky. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více