SOU*HVĚ*ZDI* Michal "Bzůček" Rozsypal: Hmyzí makronkySOU*HVĚ*ZDI* Eva Hesová: Jezero MedardVernisáž minivýstavy Gabriely Chvapilové Světlo stínu (fotografie) + dobroty z PobaltíSOU*HVĚ*ZDI* Gabriela Chvapilová: Světlo stínu (fotografie)

SOU*HVĚ*ZDI* Michal "Bzůček" Rozsypal: Hmyzí makronky

Fascinující svět hmyzu zachytil na svých makrofotografiích loketský amatérský fotograf Michal Rozsypal, výběr z jeho snímků si budete moci prohlédnout v rámci šestatřicáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Eva Hesová: Jezero Medard

Hornoslavkovská muzikantka Eva Hesová fotí „západočeské moře“ Medard od covidové epidemie v roce 2020. Výběr jejích nejlepších snímků vystavíme v rámci čtyřiatřicáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

Vernisáž minivýstavy Gabriely Chvapilové Světlo stínu (fotografie) + dobroty z Pobaltí

V neděli 1. 10. 2023 od 17:00 zahajujeme ve Městské knihovně Loket Týden knihoven 2023, a to vernisáží minivýstavy fotografií Gabriely Chvapilové SVĚTLO STÍNU. Karlovarská autorka vám kromě komentované prohlídky nabídne také dobroty z Pobaltí, které si zamilovala na své nedávné cestě po Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Jubilejní třicátá z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové…
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Gabriela Chvapilová: Světlo stínu (fotografie)

Kontrasty světla a stínu zachytila na svých fotografiích karlovarská autorka Gabriela Chvapilová, kterou znáte také jako Ptáka JaraBÁÁÁÁKA z vystoupení skupiny Roztodivní. Jubilejní třicátá z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více