Vernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & HaikuSOU*HVĚ*ZDI* Valerija Moiseeva: Krása proměn (fotografie)Vernisáž souborné výstavy projektu SOU*HVĚ*ZDISOU*HVĚ*ZDI* Ilustrace z knihy Michaely Kováčové Zejtra už (různí autoři)

Vernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & Haiku

Vernisáž výstavy nostalgických fotografií doplněných o osobní haiku v "insta" stylu loketské autorky Lady Vašíčkové doprovodí léto k jeho sklonku na devětadvacáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Valerija Moiseeva: Krása proměn (fotografie)

Roční cykly přírody kolem Lokte ve fotografiích zpěvačky a všestranné hudebnice Valeriji Moiseevy. Valerija Moiseeva působí jako učitelka hudby v ZUŠ Horní Slavkov a má vždy v listopadu svůj pravidelný recitál ve Městské knihovně Loket. Šestadvacátá z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Ilustrace z knihy Michaely Kováčové Zejtra už (různí autoři)

Zavedení umělci i výjimečně tvořící přátelé doprovodili knihu Michaely Kováčové Zejtra už svými ilustracemi i fotografiemi. Uvidíte díla Jakuba Königa, Miloše Löfflera, Marie Szabó, Jindry Morávky a dalších. Pětadvacátá z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více