Koncert Kaspar MelicharKoncert skupiny LeLeBANDADVENTNÍ KONCERT: Zavěšený kafeRecitál: Valerija Moiseeva a hosté

Koncert Kaspar Melichar

Sólový projekt členů kapely Milana Urzy a Roberta Rajse (což jsou muzikanti známí především z kapely První hoře) potěší tentokráte příznivce moderně laděného folku. Baladické skladby jsou okořeněny špetkou elektroniky, hrstí melancholie a snů a protkány nadějí a smířením prostřednictvím poetických českých textů.
Čtěte více

Koncert skupiny LeLeBAND

Vystoupení ukulelového orchestru LeLeBAND hrajícího široký repertoár od Nového Zélandu, Španělska, Slovenska a Ameriky až po naše krásné zlidovělé české skladby. Budeme rádi, když si je s námi přijdete zazpívat, nebo jen prožít příjemný podvečer a pohodu v ukulelovém rytmu. LeLeBAND vznikl jako soubor amatérských hudebníků i úplných začátečníků ve věku od 6 do 106…
Čtěte více

ADVENTNÍ KONCERT: Zavěšený kafe

Moderní akustická kapela z karlovarského regionu s autorskou tvorbou a vlastní tváří, hrající na pomezí country, folku, rocku a popu. Hrdým členem je houslista Víťa Adamec z Lokte. Nástrojové obsazení: saxofon, akordeon, sólová kytara, ukulele, baskytara, banjo, bicí, klávesy a housle. Vynikající na dobití energie v předvánočním období. Srdečně zve kapela, knihovna i Bůh.
Čtěte více

Recitál: Valerija Moiseeva a hosté

Již třetí večer hudby a fotografií zpěvačky a všestranné hudebnice Valeriji Moiseevy a jejích hostů. Valerija Moiseeva působí jako učitelka hudby v ZUŠ Horní Slavkov, pořádá sólové koncerty v Karlových Varech.
Čtěte více