KINO LOKET: Chlast (Druk)

Naší další filmovou sezónu otevírá na Oscara nominovaný film dánského režiséra Thomase Vinterberga, ve kterém exceluje Mads Mikkelsen.

Jsou zde pravidla, kterými se pořádání filmového představení řídí: obsazení max. 50% kapacity promítacího sálu (což je u nás zhruba 50 lidí), mezi lidmi, kteří nejsou rodinní příslušníci, musí být neobsazené sedadlo, povinné respirátory a (což je u filmu Chlast zvláště bolestné) zákaz konzumace jídla i nápojů v hledišti. Prosíme o respektování těchto pravidel.

„Pít či nepít?” Existuje teorie, že bychom se měli rodit s malým množstvím alkoholu v krvi a že mírná podnapilost otevírá naši mysl světu kolem nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje naši kreativitu. Povzbuzeni touto teorií se Martin a jeho tři přátelé, všichni znavení středoškolští učitelé, pustí do experimentu spočívajícího v tom, že si během pracovního dne udržují stálou hladinku. Jestliže Churchill vyhrál druhou světovou válku v alkoholovém oparu, co by pár kapek mohlo znamenat pro ně a jejich studenty? --- Pro film Chlast můžete hlasovat v rámci LUX Ceny diváků zde: https://luxaward.eu/en ... hlasováním můžete vyhrát účast na slavnostním ceremoniálu LUX – cena diváků, který se koná 9. června 2021 v Evropském parlamentu ve Štrasburku, nebo také účast na dalším slavnostním předávání Evropských filmových cen v prosinci 2021. Akce se bude konat v závislosti na epidemiologické situaci.

Dánsko 2020, 117 minut, režie Thomas Vinterberg. Pro děti do 15 let nevhodné.

Detaily

Začátek v

25. 5. 2021 - 0:00

Kategorie akcí

Film

Štítky akcí

dospělí, Film

Místo konání akce

atrium Městské knihovny Loket

TGM 1
Loket
State...
Czech Republic
35733
T: 352684229