MAŠATA / LÁBEK / MAZÁČ: večer literatury a hudby

Večer literatury a hudby se dvěma spisovateli a jedním kytaristou z Karlovarského kraje. VSTUP ZDARMA!

Antonín Mazáč (1979), žije v Chodově, pracuje v Karlových Varech. Autor detektivních povídkových triptychů Noční tep (2014, Beletris) a Křest ohněm (2015, Beletris), krimi románu Letargie (2017, Plus) a hororu Tři kříže (2019, Talent PRO Art). Vítěz soutěže časopisu Lemurie O nejlepší detektivku 2012, porotce Ceny Jiřího Marka o nejlepší detektivní knihu, v současnosti má na starost literární soutěž Česká lupa (v roce 2020 již 7. ročník). Šéfredaktor e-zinu detektivní literatury Sententias. V Městské knihovně Loket představí svou právě vydanou knihu Nezbytná opatření (2020, Talent PRO Art), která se stejně jako předešlý román Letargie odehrává v Karlových Varech.

Lábek je básník, grafik a ilustrátor na volné noze, duše stejnojmenného hudebního projektu a pamatovat si jej můžete z karlovarského hudebního uskupení Velas Květas.

Jan Mašata (1976), pochází z Karlových Varů. V Karlových Varech a okolí působí s určitými přestávkami dodnes. Nyní žije v Perninku - Krušnohoří. Scénárista a režisér divadelních her, ve svých literárních začátcích psal s oblibou krátké miniatury, takzvané pouliční básně a texty písní. Knižně vydal v samostatném svazku povídku Tichý příběh mnicha Suopana (2019, Martin Koláček), která se odehrává mezi světy fantazie a realitou a novelu Rebel-Lion (2019, Martin Koláček), která vychází z života v Karlových Varech v období devadesátých let a je nasáknuta erotikou a hledáním vlastní nezralé osobnosti v někdy smutných a někdy vtipných situacích. Tuto knihu Jan Mašata představí v Městské knihovně Loket.

Detaily

Začátek v

11. 6. 2020 - 18:00

Konec v

19:30

Kategorie akcí

Autorský pořad, Beseda, Čítárna, Kombinovaný pořad, Křest knihy

Štítky akcí

beseda, Čtení, dospělí, humor, Karlovarský kraj, křest knihy, osobní účast tvůrce

Místo konání akce

atrium Městské knihovny Loket

TGM 1
Loket
State...
Czech Republic
35733
T: 352684229