Beseda s Petrem StančíkemJana Poláková: EmirátyBenefiční akce na podporu UkrajinyBeseda s Lucií Verrall, autorkou knihy Chodivá tráva

Beseda s Petrem Stančíkem

Osobitý autor knih pro dospělé (Mlýn na mumie, Nulorožec, Andělí vejce) i pro děti (Jezevec Chrujda, H2O, Mrkev ho vcucla pod zem) se s námi podělí o své názory a vize.
Čtěte více

Jana Poláková: Emiráty

Spousta lidí si myslí, že Spojené Arabské Emiráty jsou drahá destinace, a že je to betonová džungle s přísným režimem. Jaká je skutečnost? Formou fotovýstavy a krátkého povídání okořeněné vůní Blízkého Východu vám skutečnost a život v Emirátech ráda představí dáma, která zde žije a pracuje. Jana Poláková je turistická průvodkyně, v roce 2013 založila…
Čtěte více

Benefiční akce na podporu Ukrajiny

  V pátek 25.3. proběhne v Městské knihovně Loket zajímavá beseda k situaci na Ukrajině. Můžete se těšit na zajímavé hosty. Přijďte, případně se zapojte online, přispějte svými dotazy a názory!
Čtěte více

Beseda s Lucií Verrall, autorkou knihy Chodivá tráva

Pražská rodačka s druhým domovem v anglickém Surrey vydala knihu facebookových statusů Chodivá tráva, u které naprosto bezskrupulózně řvete smíchy. Poznejte ji naživo na besedě v Městské knihovně Loket! Součástí programu bude autogramiáda a knihu bude možné v rámci pořadu zakoupit. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více