Kocouří čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeHřejivá čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeKamarádská čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeVelká večerníčková slavnost

Kocouří čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

Šedík je nejmladší ze tří koťat a všichni ho odstrkují. Když navíc máma Míla jednoho dne nečekaně odejde, musí si Šedík hledat vlastní pelíšek. Najde ho na půdě a spolu s ním i novou kamarádku - rok ztracenou čepici Bubi, kterou nikdo nehledá. Zažije s ní spoustu krásných dobrodružství. Vstup zdarma!
Čtěte více

Hřejivá čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

Domov?… Místo, které hřeje. Jak vypadá? Domek, byt, ulita, palác, hnízdo, loď, karavan nebo úl… A jaký je ten tvůj? Odpoledne plné předčítání, kvízů a tvoření pro děti školkou povinné. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. Vstup zdarma!
Čtěte více

Kamarádská čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

O dvou tečkách v poli, Dagešovi a Mapíkovi. O kamarádství jednoho protivného hraboše a usměvavého sysla. O tom, že kamarádství je někdy pěkná dřina. Tradiční čítárna - odpoledne plné předčítání, kvízů a tvoření pro děti školkou povinné. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. Vstup zdarma!  
Čtěte více

Velká večerníčková slavnost

Milí fanoušci večerníčků a pohádek, zveme Vás na Velkou večerníčkovou slavnost na hradby pod hotelem Ferdinand (v případě špatného počasí do knihovny)! Vyhlásíme nejpilnější čtenáře a udělíme titul „Čtenář roku 2019“. Divadlo loutek Karlovy Vary (Divadlolo) vám zahraje loutkovou pohádku Drak Mrak – o drakovi, který si chtěl vzít za ženu princeznu, ale přepočítal se.…
Čtěte více