Podzimní čítárna pro děti 3 - 6 let a jejich rodičeZahradnická čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeStrašidlácká čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče s knihou Strašidýlko StrášaDobrodružná čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče: Do divočiny s jezevcem Chrujdou!

Zahradnická čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

Povíme si, jak vypěstovat a sklidit svou první úrodu. Přijďte na předčítání a prohlížení knih o rostlinkách. Zjistíme, jak správně zasadit ředkvičky. Budeme poznávat zahradnické náčiní a dozajista už poznáte hrách, tulipán, nebo dýni. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly.
Čtěte více

Strašidlácká čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče s knihou Strašidýlko Stráša

Představte si malé strašidýlko, které se samo bojí, tmy, zvuků, zkrátka všeho. Jak byste ho pojmenovali? No přece Stráša. Přijďte zjistit na čítárnu, co se stane, když se Strášovi ztratí jeho kamarádka kočka Luisa. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly.
Čtěte více

Dobrodružná čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče: Do divočiny s jezevcem Chrujdou!

Zákeřný tchoř Smradolf unese Chrujdovu lásku Aničku na tropický ostrov. Dokáže se Chrujda prodrat hustou džunglí a zachránit svou milovanou lasičku? Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. Ilustrace Lucie Dvořákové z knihy Jezevec Chrujda prochází divočinou použita se svolením nakladatelství Meander © 2018.
Čtěte více