V Kadani je krásněVánoční pohádka: Zlatá rybkaVelká večerníčková slavnostCecy: divadelní představení pro Vojtíška

V Kadani je krásně

Derniéra minikomedie Teodora Kravála v nastudování karlovarského Divadelního studia D3. No Satisfaction, Endless River a E-G-A. A rockeři, co jsou v… garáži. V režii Petry Richter Kohutové účinkují Petr Johanovský, Marek Himl, Vladimír Kalný, sám autor v roli Rena a Barbora Šmudlová coby babička. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více

Vánoční pohádka: Zlatá rybka

Pohádka Divadla Loutek Karlovy Vary. Na počátku všeho byla Babka. Babka měla Dědka. Dědek měl loď. Loď plula v moři širém jako nebe. Autorsky upravená pohádka na klasický motiv. Originální scéna i loutky Honzy Kindla a Lenky Herzogové.
Čtěte více

Velká večerníčková slavnost

Milí fanoušci večerníčků a pohádek, zveme Vás na Velkou večerníčkovou slavnost na hradby pod hotelem Ferdinand (v případě špatného počasí do knihovny)! Vyhlásíme nejpilnější čtenáře a udělíme titul „Čtenář roku 2019“. Divadlo loutek Karlovy Vary (Divadlolo) vám zahraje loutkovou pohádku Drak Mrak – o drakovi, který si chtěl vzít za ženu princeznu, ale přepočítal se.…
Čtěte více

Cecy: divadelní představení pro Vojtíška

Soubor LDO ZUŠ Antonína Dvořáka Vám v premiéře zahraje fantaskní příběh o dívce Cecy, která má schopnost vstupovat do čehokoliv živého, zatímco její tělo leží v posteli. Kromě představení uslyšíte i soutěžní texty z recitační soutěže Poezie na Rynku. Výtěžek představení poputuje Vojtíškovi na delfinoterapii.
Čtěte více