Čítárna pro děti 3 - 6 let a jejich rodiče: Městečko MamokoBookstartový klub: Naše prasátkoVelká skřítčí slavnost 2021Čítárna pro děti 3 - 6 let: Ó, ó, ó, vajíčko!

Čítárna pro děti 3 - 6 let a jejich rodiče: Městečko Mamoko

Staňte se na chvíli Alfonsem Chobotem, Otýlií Sádelkovou nebo Želvajzem Skořápkou, obyvateli kresleného městečka Mamoko... Zažijte jejich kreslená dobrodružství na vlastní kůži. Postavme spolu městečko MAMOKO! Tradiční čítárna - odpoledne plné předčítání, kvízů a tvoření pro děti „školkou povinné“. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více

Bookstartový klub: Naše prasátko

Vtipná leporela Naše prasátko od Jaromíra Plachého o všedních činnostech prostě nejdou nechat bez povšimnutí, tentokrát v knihovně. Otevřený, literární, poetický a hravý klub pro maminky s dětmi 1 – 3 roky. VSTUP ZDARMA!
Čtěte více

Velká skřítčí slavnost 2021

Tradiční knihovnické zakončení školního roku pro všechny děti (juchající při očekávání prázdnin), pro všechny rodiče (unavené), pro malé i velké milovníky Buchet a loutek, skřítků a tvoření. Akce proběhne na hradbách pod pivovarem Florián, v případě nepříznivého počasí v knihovně. 17:30 – 19:00    Výtvarné dílny - Skřítci všude, kam se podíváš - Fotobuňka s…
Čtěte více

Čítárna pro děti 3 - 6 let: Ó, ó, ó, vajíčko!

Venkovní čítárna, poslouchárna, zpívárna a tančírna, lehárna i kotrmelcárna s knihou Ó, ó, ó, vajíčko! od Ester a Milana Starého. Pravidelný literární, ale rozhodně ne pasivní program pro děti 3 – 6 let a jejich rodiče. Sejdeme se v parčíku pod hradem (Kostelní ulička). S sebou deku nebo karimatku na sezení. Havěti tam bude dost…
Čtěte více