Šachový turnaj bez omezení věkuHerní odpoledne s Káťou VašákovouMalinové herní odpoledneHerní odpoledne s Vladimírem: Da Vinci Code

Šachový turnaj bez omezení věku

Ano! Děti, teenageři, mladí, střední věk i kmeti se střetnou v bleskových partiích (10 minut na hráče) nad šachovnicemi v Městské knihovně Loket o tradičně spektakulární ceny! Vstup zdarma, žádné zápisné, žádné přihlašování předem. Děkujeme Šachovému klubu Spartak Chodov za zapůjčení herních sad a hodin. Těšíme se na vás! POZOR! Začátek už ve 13:00!
Čtěte více

Herní odpoledne s Káťou Vašákovou

Herní odpoledne pod velením Káti Vašákové, studentky a skvělé hráčky deskových her. Káťa řádně provětrá náš herní fond a seznámí vás se svými nejoblíbenějšími hrami. Vstup zdarma!
Čtěte více

Malinové herní odpoledne

Chcete se dozvědět něco o vítězných strategiích v piškvorkách? Chcete si zahrát hru Ovčinec (dostupná pouze v rámci akce) a další oblíbené hry? Přijďte druhou lednovou sobotu na herní odpoledne, které povede rodina Malinových! Děti i dospělí jsou srdečně zváni, vstup zdarma!
Čtěte více

Herní odpoledne s Vladimírem: Da Vinci Code

Nejoblíbenější hra knihovníka Vladimíra je Da Vinci Code, takže si v ní rovnou dáme turnaj! Vynikající hra na postřeh a logiku, kterou se naučíte za 5 minut. Hráči se snaží uhádnout protivníkův kód - postupně se snaží odhalit jednotlivé číslice soupeřova kódu. Aby "hádání" bylo úspěšné, je třeba bedlivě si všeho všímat a využívat ty informace,…
Čtěte více