Vánoční pohádka: Zlatá rybkaBookstartový klub: Dobré ráno, dobrou noc!Uspávání broučkůHerní odpoledne s Vladimírem: Da Vinci Code

Vánoční pohádka: Zlatá rybka

Pohádka Divadla Loutek Karlovy Vary. Na počátku všeho byla Babka. Babka měla Dědka. Dědek měl loď. Loď plula v moři širém jako nebe. Autorsky upravená pohádka na klasický motiv. Originální scéna i loutky Honzy Kindla a Lenky Herzogové.
Čtěte více

Bookstartový klub: Dobré ráno, dobrou noc!

Vstávání a usínání. Otevřený, literární, poetický a hravý klub pro maminky s dětmi 1 – 3 roky. Vstup zdarma! Spotřebitelská informace: Pozor! Knihovník není součástí pořadu! Použitá fotografie neznázorňuje typické pracovní nasazení v úředních hodinách!
Čtěte více

Uspávání broučků

Bude zima, bude mráz, kam se broučku, kam schováš? Od 15:00 u nás bude připravena tematická dílnička, hmyzí hry a překvapení. V 17 hodin se vydáme lampionovým průvodem směrem k amfiteátru, kde broučky uložíme k zimnímu spánku. Kdo nebude mít svůj oblíbený lampion s sebou, může si ho v knihovně vyrobit.
Čtěte více

Herní odpoledne s Vladimírem: Da Vinci Code

Nejoblíbenější hra knihovníka Vladimíra je Da Vinci Code, takže si v ní rovnou dáme turnaj! Vynikající hra na postřeh a logiku, kterou se naučíte za 5 minut. Hráči se snaží uhádnout protivníkův kód - postupně se snaží odhalit jednotlivé číslice soupeřova kódu. Aby "hádání" bylo úspěšné, je třeba bedlivě si všeho všímat a využívat ty informace,…
Čtěte více