Koncert skupiny 238 STRUNSOU*HVĚ*ZDI* Lada Vašíčková: Insta & HaikuVernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & HaikuVelká cukrářská slavnost

Koncert skupiny 238 STRUN

Premiérové vystoupení nové loketské kapely! 238 strun je tříčlenné amatérské instrumentální tělísko hrající židovské, irské a klasické skladby v netradičních úpravách k potěše ducha i těla. Občerstvení nejen duchovní, kuchařky se budou předstihovat ve svém umu a víno poteče proudem!
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Lada Vašíčková: Insta & Haiku

Nostalgické fotografie doplněné o osobní haiku v "insta" stylu loketské autorky Lady Vašíčkové doprovodí léto k jeho sklonku na devětadvacáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

Vernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & Haiku

Vernisáž výstavy nostalgických fotografií doplněných o osobní haiku v "insta" stylu loketské autorky Lady Vašíčkové doprovodí léto k jeho sklonku na devětadvacáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

Velká cukrářská slavnost

Tradiční knihovnické zakončení školního roku na nádvoří hradu Loket! Pro všechny děti malé i odrostlé (juchající při očekávání prázdnin)! Pro všechny rodiče (unavené)! Pro všechny milovníky sladkostí, pečení a pohádek. 17:30     Zahájení slavnosti --- Slavnostní předávání Knížky pro prvňáčka 17:45 – 18:45     Lentilkové vyrábění – přijďte si vyrobit lentilkový náramek, či náušnice! Fotobuňka s bublinou…
Čtěte více