Kocouří čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeHřejivá čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodičeČítárna pro nemimina: Já to doufejme ňák zmáknu

Kocouří čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

Šedík je nejmladší ze tří koťat a všichni ho odstrkují. Když navíc máma Míla jednoho dne nečekaně odejde, musí si Šedík hledat vlastní pelíšek. Najde ho na půdě a spolu s ním i novou kamarádku - rok ztracenou čepici Bubi, kterou nikdo nehledá. Zažije s ní spoustu krásných dobrodružství. Vstup zdarma!
Čtěte více

Hřejivá čítárna pro děti 3-6 let a jejich rodiče

Domov?… Místo, které hřeje. Jak vypadá? Domek, byt, ulita, palác, hnízdo, loď, karavan nebo úl… A jaký je ten tvůj? Odpoledne plné předčítání, kvízů a tvoření pro děti školkou povinné. Prostor pro společné chvíle rodičů s dětmi nad krásnými knihami a zapeklitými úkoly. Vstup zdarma!
Čtěte více

Čítárna pro nemimina: Já to doufejme ňák zmáknu

Vtipné, svébytné a zcela originální slohové práce dětí z neapolského předměstí Arzano vyšly v Itálii poprvé na sklonku minulého století, ale ještě i dnes silně a přesvědčivě doplňují obraz předměstí žijících v bezvýchodné chudobě pod vládou mafiánských klanů. Doporučujeme nejen dětem, ale i dospělým, především učitelům. Po skončení čtení soutěž ve švihlé chůzi. Vstup zdarma!
Čtěte více