Vernisáž výstavy i přesto, že se snažím, doktor není s výsledky spokojen.SOU*HVĚ*ZDI* Anička Šimečková: Můj svět (kresby)VÝSTAVA: DizajništěVernisáž výstavy DIZAJNIŠTĚ

Vernisáž výstavy i přesto, že se snažím, doktor není s výsledky spokojen.

Vystavující: Martin Helán, Ester Hotová, Vendula Chalánková, Martin Kubát, Ondřej Mácha, Ján Obyšovský, Jan Sláma, Hana Svobodová Motto výstavy: „Nesoupeřit, spolupracovat!“ Vystavující umělci se zhostili zadání kniha a její přesahy. Na výstavě budou prezentovány knižní ilustrace, knižní objekty, obrazy a sochy.
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Anička Šimečková: Můj svět (kresby)

Kresby mladé sokolovské autorky s velmi zvláštním viděním světa. Aničce Šimečkové je čerstvých 21 let, roznáší časopis Špìgl, velmi ji baví kreslit a má moc ráda zvířata. Ráda by našla dobrého kamaráda, ale to se jí zatím nedaří. Ve volném čase jezdí i po výletech, ráda chodí i do galerií a na výstavy. Jejím snem…
Čtěte více

VÝSTAVA: Dizajniště

Výstava karlovarské mobilní interaktivní expozice. Hrát si je dovoleno, kreativní hřiště pro malé a velké. Zažij nadšení a zkoumej cestu od nápadu až k jeho realizaci pomocí designového myšlení.
Čtěte více

Vernisáž výstavy DIZAJNIŠTĚ

Vernisáž výstavy karlovarské mobilní interaktivní expozice. Úvodní slovo a komentovaná prohlídka: Tereza Vlašimská. Hudební doprovod: David SilentCut Rudolf. Hrát si je dovoleno, kreativní hřiště pro malé a velké. Zažij nadšení a zkoumej cestu od nápadu až k jeho realizaci pomocí designového myšlení.
Čtěte více