SOU*HVĚ*ZDI* Lada Vašíčková: Insta & HaikuVernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & HaikuVernisáž výstavy Radost v papíruSOU*HVĚ*ZDI* Valerija Moiseeva: Krása proměn (fotografie)

SOU*HVĚ*ZDI* Lada Vašíčková: Insta & Haiku

Nostalgické fotografie doplněné o osobní haiku v "insta" stylu loketské autorky Lady Vašíčkové doprovodí léto k jeho sklonku na devětadvacáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

Vernisáž minivýstavy Lady Vašíčkové Insta & Haiku

Vernisáž výstavy nostalgických fotografií doplněných o osobní haiku v "insta" stylu loketské autorky Lady Vašíčkové doprovodí léto k jeho sklonku na devětadvacáté z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více

SOU*HVĚ*ZDI* Valerija Moiseeva: Krása proměn (fotografie)

Roční cykly přírody kolem Lokte ve fotografiích zpěvačky a všestranné hudebnice Valeriji Moiseevy. Valerija Moiseeva působí jako učitelka hudby v ZUŠ Horní Slavkov a má vždy v listopadu svůj pravidelný recitál ve Městské knihovně Loket. Šestadvacátá z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených.
Čtěte více