SOU*HVĚ*ZDI* Vernisáž výstavy Nikolaje Kozlova Zvláštnost neblahého májového večera

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že epidemiologická situace stále neumožňuje pořádání akcí, se zítřejší vernisáž bohužel nemůže uskutečnit. Nechceme vás však ochudit o zážitek, proto bude knihovna výjimečně otevřena v pátek mezi 17:00 a 19:00, přijďte se pozdravit s autorem Nikolajem Kozlovem nebo prostě využít běžných služeb knihovny. Je nutné dodržet maximální počet 14 lidí uvnitř knihovny, pokud by byla kapacita naplněna, prosíme, buďte trpěliví a chvíli vydržte ve foyer. Děkujeme za pochopení! Výstava tu bude do 31. 5. 2021.

PS. Připomínáme také, že jsme se vrátili k běžné otevírací době, tento víkend bude otevřeno i v neděli od 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 (v sobotu je státní svátek).

Vernisáž první z pravidelného cyklu minivýstav představujících nové autory nebo odnože tvorby autorů již zavedených. Úvodní slovo: Vladimír Kalný. Hudba: Nikolaj Kozlov, Víťa Adamec. Občerstvení od přátel z Archangelska.

„Známý loketský malíř Nikolaj Kozlov představí část svého cyklu čarodějných kreseb. V květnu se otevírají brány do jiných světů, Nikolaj je často poblíž a některé z bytostí nakreslil,“ říká kurátor výstav v Městské knihovně Loket Vladimír Kalný. Výstava bude také oslavou 130. výročí narození spisovatele Michaila Bulgakova, jehož stěžejní dílo Mistr a Markétka bylo inspirací ke kresbě na plakátu. Akce se bude konat v závislosti na epidemiologické situaci.

Detaily

Začátek v

7. 5. 2021 - 18:00

Kategorie akcí

Vernisáž

Štítky akcí

dospělí, hudba, Karlovarský kraj, Kresby, obrazy, osobní účast tvůrce, Výstava

Místo konání akce

Městská knihovna Loket

T.G.Masaryka 1
Loket
357 33
T: +420 352 684 229
https://www.mkloket.cz